Základní

Celý veletrh
Všechny panely
2 semináře
možnost rezervace místa 48 hodin před akcí
239 Kč
290 Kč s DPH; omezený počet (následně 490 Kč s DPH)

Business

Celý veletrh
Všechny panely
Přednostní rezervace až na 8 seminářů
možnost rezervace místa od chvíle zakoupení vstupenky
2 990 Kč
3 618 Kč s DPH

VIP

Celý veletrh
Všechny panely
Přednostní registrace na neomezený počet seminářů
možnost rezervace místa od chvíle zakoupení vstupenky
7 900 Kč
9 559 Kč s DPH

LEADERS

Celý veletrh
Všechny panely
Přednostní registrace na neomezený počet seminářů
možnost rezervace místa od chvíle zakoupení vstupenky
9 900 Kč
11 979 Kč s DPH

Základní

I se Základní vstupenkou budete moci čerpat inspiraci od mnoha významných a zajímavých hostů, kteří vám předají svůj odborný náhled a praktické zkušenosti z různých oblastí. Základní vstupenka vám otevře dveře na Inovační veletrh, Inspirativní semináře a Konferenční panely. Se Základní vstupenkou máte možnost navštívit dva semináře s volnou kapacitou dle vašeho výběru s možností rezervace místa 48 hodin před akcí. Při plné kapacitě místností mají přednost držitelé vyšší úrovně vstupenek.

Business

Pokud si chcete Hlavní událost užít naplno, neváhejte si pořídit Business vstupenku, která vám rovněž otevře dveře až na 8 seminářů! Zároveň získáte možnost účastnit se networkingu s dalšími návštěvníky v rámci Speed networking zóny nebo rychlé odbavení při vstupu na Hlavní událost. Díky Business vstupence získáte možnost přednostní rezervace místa na seminářích, takže máte možnost si své místo rezervovat dříve, než se zaplní kapacity. Po akci získáte přístup do knihovny, kde naleznete záznamy ze všech více něž 70 seminářů.

VIP

S VIP vstupenkou získáte celou řadu dalších benefitů nad rámec Business vstupu. VIP vstupenka vám zajistí možnost přednostního výběru místa na Inspirativních seminářích, rychlé odbavení při vstupu na Hlavní událost nebo záznam ze všech seminářů a konferencí. Samozřejmostí je přístup na celý program Konferenčních panelů, Inovačního veletrhu a Speed networking zóny. Pro VIP hosty bude připravený celodenní catering v LEADERS salónku, kde najdete i klid na posezení a networking s dalšími osobnostmi a řečníky Hlavní události. Po akci získáte přístup do knihovny, kde naleznete záznamy ze všech více něž 70 seminářů.

LEADERS

S LEADERS vstupem máte exkluzivní možnost zúčastnit se Slavnostního zahajovacího večera Týdne inovací s předními osobnostmi českého businessu, který proběhne večer před Hlavní událostí v pondělí 9. října. S LEADERS vstupenkou máte také možnost přednostního výběru místa na Inspirativních seminářích, rychlé odbavení při vstupu na Hlavní událost nebo záznam ze všech seminářů a konferencí. Samozřejmostí je přístup na celý program Konferenčních panelů, Inovačního veletrhu a Speed networking zóny. Pro LEADERS hosty bude během Hlavní události připravený celodenní catering v LEADERS salónku, kde najdete i klid na posezení a networking s dalšími osobnostmi a řečníky Hlavní události. Po akci získáte přístup do knihovny, kde naleznete záznamy ze všech více něž 70 seminářů.

Nezapomeňte si zajistit vstup ještě dnes!
Kapacita místa je omezena.