Innovation week 2022 logo

Vstupenky

V rámci vstupenek se můžete účastnit buďto celého programu Týdne inovací ČR, nebo pouze těch částí, které vás zajímají. I proto nabízíme pro letošní rok 3 úrovně vstupenek. Připravte se na mnoho zajímavých novinek, jako je zásadní rozšíření programu Mezinárodní konference, historicky největší výstavní plocha Inovačního veletrhu, ale i zbrusu nový prostor - networkingová zóna.

geometric graphic horse

Která vstupenka je pro vás ta pravá?

Každoročně se však snažíme o maximální zpřístupnění všech událostí Týdne inovací ČR pro co největší počet Základní Business VIP
Inovační veletrh CELÝ VELETRH CELÝ VELETRH CELÝ VELETRH
Mezinárodní koference 1 z 5 panelů
DLE OBSAZENOSTI SÁLU
5 z 5 panelů
PŘEDNOSTNĚ
5 z 5 panelů
PŘEDNOSTNĚ
Semináře ZÁKLADNÍ ZÁKLADNÍ + PRÉMIUM ZÁKLADNÍ + PRÉMIUM
Networkingová zóna - ANO ANO
Catering během dne - - ANO
VIP vstup a prémiová místa - - ANO
Cena do 10.9. 250 Kč bez DPH 990 Kč bez DPH 2 900 Kč bez DPH
Cena 11.9. do 20.9. 250 Kč bez DPH 1 990 Kč bez DPH 3 900 Kč bez DPH
Cena 21.9. do 10.10. 250 Kč bez DPH 2 990 Kč bez DPH 4 900 Kč bez DPH

Po zakoupení vstupenky vám doporučujeme si na našich webových stránkách založit osobní účet, ze kterého si budete moci rezervovat místa na jednotlivých seminářích, neboť kapacity seminářů jsou omezené.

Mezinárodní konference se může zúčastnit každý

Každoročně se však snažíme o maximální zpřístupnění všech událostí Týdne inovací ČR pro co největší počet nadšenců do technologií a všeho nového. Letos jsme se proto rozhodli pro zpřístupnění Mezinárodní konference skutečně všem návštěvníkům hlavní události!

I se základní vstupenkou tak budete moci čerpat inspiraci od mnoha významných a zajímavých hostů, kteří vám předají svůj odborný náhled a praktické zkušenosti z různých oblastí působení. Základní vstupenka vám otevře dveře na jeden z panelů Mezinárodní konference dle vašeho výběru a volné kapacity v hledišti. Při plné kapacitě sálu maj í přednost držitelé vyšší úrovně vstupenky.

Kromě celého inovačního veletrhu s přístupem ke všem vystavovatelům a inovativním projektům můžete vybírat také ze základní nabídky seminářů.

Proč si vybrat Business?

První důvodem může být, že chcete získat opravdový proud inspirace. Business vás totiž oprávní ke vstupu na všechny panely mezinárodní konference.

Pokud by vás zajímaly všechny diskuzní panely, neváhejte si pořídit Business vstupenku, která vám rovněž otevře dveře na všechny připravované semináře včetně Prémiových!

Novinka 2022: NETWORKINGOVÁ ZÓNA

Týden inovací ČR je zároveň prostorem pro setkávání a navazování kontaktů. Ani letos tomu nebude jinak. Abychom danou aktivitu podpořili, poprvé jsme pro tyto účely připravili speciální networkingovou zónu, do které budou mít přístup pouze držitelé BUSINESS a VIP vstupenek.

V rámci zóny bude připravený prostor pro umístění offline profilu, která bude prezentovat vás a vaší činnost. Své vizitky však můžete klidně nechat doma, neboť v networkingové zóně bude prostor pro vytvoření vlastní stylové prezentace, do které doplníte informace o vás a svém oboru a umístíte je na připravenou plochu.

Pro navázání spojení během celého dne bude sloužit přiložená schránka u vašeho profilu na vzkazy a kontakty potenciálních nových partnerů. Vy se tak můžete kdykoliv vzdálit na seminář či veletrh a následně si jen obsah schránky vyzvednout a dle zájmu na vložené kontakty reagovat.

Samozřejmě v průběhu dne budou připravené i další aktivity pro rozšíření kontaktů v oblasti startupů, vědeckých kruhů, zástupců velkých technologických firem a dalších účastníků. Máte se rozhodně na co těšit!

Co jsou prémiové semináře?

Prémiové semináře jsou letošní novinkou. Jsou zaměřené na osobnostní rozvoj a podnikání, tudíž pro business mají vysokou přidanou hodnotu. Z důvodu zvýšeného zájmu o daná témata jsme se rozhodli vytvořit speciální segment, který bude mít omezenou kapacitu. Jedině tak vám zajistíme dostatečné pohodlí. V programu je najdete právě pod označením "Prémiové semináře".

VIP vstup jak se patří

Užijte si hlavní událost Týdne inovací naplno! S VIP vstupenkou získáte celou řadu dalších benefitů nad rámec Business vstupu.

Pro VIP hosty máme během celého dne připravené občerstvení včetně obědu a jistě oceníte i přednostní VIP vstup na jednotlivé události, abyste mohli být co nejrychleji například na vybraném semináři.

Nemusíte se obávat ani naplnění kapacity. Vždy pro vás zajistíme přednostní místa na zaplněných seminářích či panelech Mezinárodní konference.

Ve VIP vstupence máte zahrnut také vstup na inovační veletrh, všechny panely mezinárodní konference, základní i premium inspirativní semináře a přístup do networkingové zóny.

Mějte veškeré informace o Týdnu inovací z první ruky a s předstihem.
Stačí pár kliknutí.

geometric graphic kids pacifier